Güvenilir Alışveriş

Değerli Müşterimiz,

 

Ülkemizde ki kur dalgalanması nedeniyle fabrika endeksli olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

 

Sitemizden satın almak istediğiniz ürünü, kapıda ödeme sistemi ile satın alarak tamamen güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektesiniz.

 

KOMBİ SERVİSİ

  Havalar soğumaya başladı. Kombiler kullanılmaya başlamadan önce genel bakımlarının yapılması ısı veriminin yüksek olması adına önemli olmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliği Net Kombi uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arızası, doğalgaz tesisatı ve diğer acil hizmetler servis tarafından kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarımların bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde dönüşü olmayan sıkıntılar yaşanabilecek olup, özellikle de gaz sıkıntılarında ölümcül sonuçlarla karşılaşılabilecektir. Isıların mekânlara dağılmasını sağlayan peteklerin rutin olarak bakım ve temizliklerinin yapılması gerekmektedir. İçleri kir ve toz dolan petekler ısınamayacak olup, kombilerin ayarı ne kadar yüksek olursa olsun ev ve işyerleri ısınmayacak ama faturalarda ne yazık ki yüksek meblağlarda gelecektir. Yine aynı şekilde kombilerin açılıp kapanma kısmında yaşanan sorunlarda da Net Kombi ekibi gerekli hizmeti sunup kombileri çalışır halde kullanıcılarına teslim edeceklerdir. Tamir hizmetlerinde kombilerin ihtiyacı olan yedek parçaların seçiminde de gerekli özen gösterilmekte olup, garantili orijinal parçalar ile kombilerin kullanım süreleri uzatılmaktadır.                                                                                                                 

 

KOMBİ ARIZA

  Teknolojinin en faydalı nimetlerinden olan ve eski sistem ısınma ve sıcak su ihtiyacına son veren kombiler farklı markalarda ve modellerde piyasa da yerlerini almış durumdadır. Tüm markaların kombileri farklı nedenlerden dolayı en olmadık zamanda arızalanabilmektedir. Kombinin dilinden anlayan Net Kombi günün her saatinde hızlı ve ekonomik hizmetler sunmaktadır. Mutfak ve banyolardaki sıcak su ihtiyacı, ısınma ihtiyaçlarını sağlayan kombilerimizin kullanılacakları alanlarda en doğru bölümlere monte edilmesi gerekmektedir. Yine aynı şekilde tercih edilecek olan boru ve peteklerin kalitesi de beklenilen verimlerin alınması adına birinci sınıf kalitelerde olmasına özen gösterilmelidir. Bu yüzden de kombi almaya karar verildiğinde mutlaka bir bilirkişi yardımı alınmalıdır. Bu sayede de gereksiz pişmanlıklar yaşanmayacaktır. Bütçelerini düşünen kişiler kombi alırken fiyatların uygun olmasını değil, aldıkları kombilerin üreticilerinin arkasında durmasını ve servise ihtiyaç duydukları her an rahatlıkla ulaşabilmeyi istemektedirler.                                                                                                                                                                 

 

KOMBİ TAMİRİ

  Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de tamirler biraz maliyetli olabilmektedir. Daha da önemlisi kombi tamirlerinde kullanılacak olan yedek paraların seçimlerinin yanlış yapılması büyük sıkıntılara neden olacaktır. Bu konuda gerekli bilgilendirmeleri müşterilerine yapan ve her daim kaliteli ekip ve kaliteli ekipman ile çalışmanın doğru olduğunu savunan Net Kombi kısa süre içerisinde tamirleri gerçekleştirmektedir. Sorunların büyümemesi ya da hemen çözüme ulaşması adına servis telefon üzerinden de destek vermekte birçok sorun bu sayede çözümlenmektedir. Kombilerin ihtiyacı olan her türlü hizmeti günün her saatinde sunan ekip bu konuda gerekli eğitimlere tabı tutulmakta ve her an müşterileri ile iletişim halinde olup, zor ulaşım şartların da dahi kısa sürede verilen adreslere ulaşmaktadırlar.

 

PETEK TEMİZLİĞİ

  İş yerlerin ve evlerin istenildiği şekilde ısınması için peteklerin içlerinin temiz olması önemlidir. Toz ve pislik dolu olan petekler ne yazık ki yeterli ısıya ulaşamamakta ve mekânları ısıtamamaktadır. Her odada metrekarelere uygun ölçülere bulunan peteklerin düzenli olarak temizlenmemesi ne yazık ki yüksek fatura olarak dönüş yapmaktadır. Mekânlar ısınmadığı için kombilerde artırılan derecelere rağmen beklenilen şekilde ısıların alınmaması ve üstüne yüklü faturaların ödenmesi kullanıcıları çileden çıkarmaktadır.   Gereksiz mağduriyetler yaşayarak canlarımızı sıkmamak adına Net Kombi servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Temizliklerde kullanılan hortumlar sayesinde peteklerdeki siyah pis su atılmakta ve bu sayede su sirkülasyonu sağlanarak peteklerin ısınması sağlanmaktadır. Yapılan temizlik sonrasında kombilerin ayarları düşük olsa da petekler üzerinde ısılar fazla olacak ve mekânlar en iyi şekilde ısınacaktır. Daha da önemlisi yapılan temizlik sonrasında daha önceleri ödenen faturalar tarihe karışıp, yerini düşük faturalara bırakacaktır.

 

ACİL KOMBİ SERVİSİ

  Gece-gündüz her an hiç akla gelmeyecek sürelerde kombilerde aksaklıklar olabilmektedir. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayan kombilerin kısa süreler bile çalışmaması özellikle de kış aylarında büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Dışarıda diz boyu kar var ve her yer tahmin edilemeyecek kadar soğuk. Lakin tüm kış bizleri ısıtan kombimiz olup, bu durumdan oldukça memnun olmaktayız. Fakat hiç aklımızda dahi yokken bir anda kombi çalışmamaya başladı. Peteklere yeterli ısı gelmemekte ve bu yüzden de evler oldukça soğuk hale geldi. Bu durum karşısında “Ne yapacağız?”, “Saat oldukça geç oldu.” diye düşünerek zaman harcamak yerine Net Kombi ile irtibata geçmek doğru karar olacaktır. Sonrasında bu konuda deneyimli ekip gerekli tüm malzemeleri de alarak hemen kombinin bulunduğu adrese gelerek gerekli olan hizmeti sunacaktır.

 

DOĞALGAZ TESİSAT TAMİRİ

  Avantajı fazla olan ve diğer ısınma şekillerine oranla daha ekonomik ve temiz olan doğalgazın, düzenli olarak kontrolünün yapılmaması ölümcül sonuçlara neden olacaktır. Üzücü durumların yaşanmaması adına Net Kombi alanında profesyonel elamanları ile gerekli desteği vermektedir. Kurulum, montaj, arıza ve bakım konularında gerekli olan tüm hizmetleri en hızlı şekilde ekonomik fiyatlara sunan servis farklı tesisat sistemlerin de yaşanacak olası aksaklıklar karşısında önlemleri almakta ve yanlış kurulmuş tesisatlar hakkında kullanıcılara gerekli açıklamaları yapıp, sorunların giderilmesi için elinden geleni fazlası ile yapmaktadır. Bu konuda tüm eğitimlere sahip olan servis ufak bir doğalgaz kaçağının nelere sebebiyet verebileceğini bilmekte ve kurulumlarda tesisatları en iyi şekilde hazırlayıp, borular başta olmak üzere tüm sistemin kontrollerini yapmaktadır.

 

KOMBİ BAKIM HİZMETİ

  Bakım elbette her eşya için en önemli şeydir. Özellikle elektronik eşyaların uzun ömürlü olmaları adına yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Birçok kez deneyimli ekip bakımlar sırasında birçok problemi fark etmekte ve hemen çözüme ulaştırarak hem ekstra masraflardan hem de gereksiz zaman kaybından kullanıcıları kurtarmaktadır. Yıllardır hizmet veren Net Kombi kurulumlarını gerçekleştirdiği tüm kombilerin yıl içerisindeki bakım zamanlarını belirlemekte ve yaklaşan tarihlerde kullanıcıları bilgilendirmektedir. Veren adreslere belirlenen tarihlerde ulaşan ekip kombinin tüm parçalarını gözden geçirerek, temizliklerini yapmakta ve performanslarını artırarak mekânlardan ayrılmaktadır. Bakımlar sonrasında gelen faturalarda da düşüş görülmektedir.