Güvenilir Alışveriş

Değerli Müşterimiz,

 

Ülkemizde ki kur dalgalanması nedeniyle fabrika endeksli olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

 

Sitemizden satın almak istediğiniz ürünü, kapıda ödeme sistemi ile satın alarak tamamen güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektesiniz.

 

KOMBİ TAMİRİ

 

  Havalar soğumaya başladı. Kombiler kullanılmaya başlamadan önce genel bakımlarının yapılması ısı veriminin yüksek olması adına önemli olmaktadır. Petek temizliği ve kombi temizliği Net Kombi uzman ekibi tarafından yapılmaktadır. Kombi bakımı, kombi tamiri, kombi arızası, doğalgaz tesisatı ve diğer acil hizmetler servis tarafından kısa zaman dilimleri içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bakım ve onarımların bu konuda eğitim almış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde dönüşü olmayan sıkıntılar yaşanabilecek olup, özellikle de gaz sıkıntılarında ölümcül sonuçlarla karşılaşılabilecektir. Isıların mekânlara dağılmasını sağlayan peteklerin rutin olarak bakım ve temizliklerinin yapılması gerekmektedir. İçleri kir ve toz dolan petekler ısınamayacak olup, kombilerin ayarı ne kadar yüksek olursa olsun ev ve işyerleri ısınmayacak ama faturalarda ne yazık ki yüksek meblağlarda gelecektir. Yine aynı şekilde kombilerin açılıp kapanma kısmında yaşanan sorunlarda da Net Kombi ekibi gerekli hizmeti sunup kombileri çalışır halde kullanıcılarına teslim edeceklerdir. Tamir hizmetlerinde kombilerin ihtiyacı olan yedek parçaların seçiminde de gerekli özen gösterilmekte olup, garantili orijinal parçalar ile kombilerin kullanım süreleri uzatılmaktadır.

 

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de tamirler biraz maliyetli olabilmektedir. Daha da önemlisi kombi tamirlerinde kullanılacak olan yedek paraların seçimlerinin yanlış yapılması büyük sıkıntılara neden olacaktır. Bu konuda gerekli bilgilendirmeleri müşterilerine yapan ve her daim kaliteli ekip ve kaliteli ekipman ile çalışmanın doğru olduğunu savunan Net Kombi kısa süre içerisinde tamirleri gerçekleştirmektedir. Sorunların büyümemesi ya da hemen çözüme ulaşması adına servis telefon üzerinden de destek vermekte birçok sorun bu sayede çözümlenmektedir. Kombilerin ihtiyacı olan her türlü hizmeti günün her saatinde sunan ekip bu konuda gerekli eğitimlere tabı tutulmakta ve her an müşterileri ile iletişim halinde olup, zor ulaşım şartların da dahi kısa sürede verilen adreslere ulaşmaktadırlar.