Güvenilir Alışveriş

Değerli Müşterimiz,

 

Ülkemizde ki kur dalgalanması nedeniyle fabrika endeksli olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

 

Sitemizden satın almak istediğiniz ürünü, kapıda ödeme sistemi ile satın alarak tamamen güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektesiniz.

 

SU KAÇAĞI TESPİTİ

  Her zaman en kaliteli hizmeti verme adına kendisini geliştiren firmamız su kaçağı bulma işlemini de en kaliteli şekilde müşterilerimize sunmaktadır. Firmamız sürekli gezici servise sahiptir. Bu sayede şehrimizin vatandaşları herhangi bir su kaçağı durumuyla karşı karşıya kaldığı zaman firmamızla iletişime geçebilir ve aynı gün içerisinde su kaçağınız tespit edilir.

 

Son Teknoloji Cihazlar

 

Normalde piyasada hizmet veren çok sayıda tesisatçı var. Bunlardan büyük bir çoğunluğu yıllar önce kullanılan yöntemleri kullanarak hizmet veriyor. Hatta insanlar bu tesisatçılar çok düşük fiyatlar söylediği için genellikle bu tesisatçıları çağırıyorlar. Sonucunda ise genellikle evinizde su kaçağı olmayan yerlerde de kırma işlemi yapılıyor ve ekstradan masraf oluşmasına sebep oluyor.

 

Uzman Kadro

 

Çalışanlarımızın hepsi alanında profesyonel ve tecrübeli isimlerdir. Bu yüzden uzman bir kadromuzun olduğunu söyleyebiliriz. Çalışanlarımızın alanında usta olan isimler olması su kaçaklarınızın daha rahat bulunmasını sağlamaktadır. Bu yüzden de Arnavutköy su kaçağı bulma servisimiz yüzde 100 çözüm sunuyor.

 

Su Kaçağı Nasıl Belli Olur?

 

Eğer evinizde veya işyerinizde su kaçağı sorunu varsa duvarlarınızda küflenme, kabarma, kararma, çürüme ve çatlama gibi sorunlar olabilir. Hatta bu su kaçağı artarsa komşunuzda da bu tür sorunlar oluşabilir. Bu su kaçakları bazen gözle görülür yapıdadır. Fakat bazen gözünüzle göremezsiniz. Bu durumda ise firmamızın son teknoloi cihazları devreye giriyor ve sadece birkaç dakika içerisinde su kaçaklarını bulmaya yardımcı oluyor.

Evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçaklarının kırma ve dökme işlemi olmadan bulunması ve tamir edilmesi için firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün içerisinde servisimiz sizi ziyaret eder.