Güvenilir Alışveriş

Değerli Müşterimiz,

 

Ülkemizde ki kur dalgalanması nedeniyle fabrika endeksli olarak fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

 

Sitemizden satın almak istediğiniz ürünü, kapıda ödeme sistemi ile satın alarak tamamen güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektesiniz.

 

PETEK TEMİZLİĞİ

İş yerlerin ve evlerin istenildiği şekilde ısınması için peteklerin içlerinin temiz olması önemlidir.

 

Toz ve pislik dolu olan petekler ne yazık ki yeterli ısıya ulaşamamakta ve mekânları ısıtamamaktadır. Her odada metrekarelere uygun ölçülere bulunan peteklerin düzenli olarak temizlenmemesi ne yazık ki yüksek fatura olarak dönüş yapmaktadır. Mekânlar ısınmadığı için kombilerde artırılan derecelere rağmen beklenilen şekilde ısıların alınmaması ve üstüne yüklü faturaların ödenmesi kullanıcıları çileden çıkarmaktadır.   Gereksiz mağduriyetler yaşayarak canlarımızı sıkmamak adına Net Kombi servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Temizliklerde kullanılan hortumlar sayesinde peteklerdeki siyah pis su atılmakta ve bu sayede su sirkülasyonu sağlanarak peteklerin ısınması sağlanmaktadır.

 

Yapılan temizlik sonrasında kombilerin ayarları düşük olsa da petekler üzerinde ısılar fazla olacak ve mekânlar en iyi şekilde ısınacaktır. Daha da önemlisi yapılan temizlik sonrasında daha önceleri ödenen faturalar tarihe karışıp, yerini düşük faturalara bırakacaktır.